Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2011, 17:53   #12
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
Komentarz do postu nr 2:

Miguel - masz wolną rękę. Możesz zająć się swoimi interesami jak również możesz próbować dowiedzieć się kto próbował Ciebie bądź policjanta zabić. Znasz ludzi, wiec możesz się wykazać kreatywnością.

Tutaj mała informacją dotycząca gangów w Rio. Nie wiem na ile aktualne są te informację, ale w mieście działają dwie wielkie grupy. Pierwsza to Czerwone Komando, a druga to Przyjaciele Przyjaciół. Do tej drugiej organizacji należy Miguel i oni też kontrolują w tym momencie Rocinę i wiele innych faveli.

USA i Latino - wy przesłuchujecie, więc czekam na pytania od Was no i metody przesłuchania.

Juan - możesz dołączyć do zabawy bądź też urwać się i pojechać do ukochanej. Też czekam na PW lub na dialog przez gg.

Co do tur to przyjmujemy opcję 7 dni dla Was, 3 dla mnie. Macie więc czas do przyszłej niedzieli

Moje gg w razie czego: 8200216
 
mataichi jest offline