Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2011, 16:35   #9
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Kovix - ja cię proszę - znane i renomowane? Jestem dość inteligentny aby odpalić google i te znane, renomowane wynaleźć. Pytanie, czy dwadzieścia złoty za kawę w StarymBuksie warte jest wydania - zwłaszcza, że kawę tej sieci mogę równie dobrze wypić w Nowym Jorku, Pekinie czy Lionie...

Podobnie jak można na kawę i piwo wpaść do Radissona, bo jak twierdzą złośliwi Hilton dopiero się buduje...


A kawę piernikową wypijam tylko w Wiedniu, w małej knajpce nie opisanej w żadnym przewodniku...


Czy browar w podziemiach rynku jeszcze jest? Bo grypsologia zaginęła wśród Polaków...

Dla mnie możemy nawet siedzieć w jakiejś budzie pod torami kolejowymi... jak na zamknięcie ostatnim razem.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem