Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2011, 20:57   #81
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Chciałem tylko napisać, że o wiele bardziej podoba mi się nowa karta postaci, jednak przyjrzałbym się grubości linii w tabelkach. Po pierwsze, niektóre wyglądają na grubsze od innych -- ale nie jestem w stanie powiedzieć, czy mi się nie zdaje albo czy to tak nie wygląda tylko na moim komputerze. Przykładowo "Przekonywanie" jest oddzielone od "Pływania" grubszą linią niż od "Przemawiania".
Po drugie, celowo bym zmienił grubość linii poziomych i pionowych. Te pierwsze powinny być chyba grubsze, a te drugie cieńsze. Spójrz na tabelkę umiejętności. Po prawej stronie jest taka siatka i trochę ciężko jest się w niej zorientować. Gdyby pionowe linie oddzielające je były cieńsze, to wiadomo byłoby, że te trzy kwadraciki należą do jednej umiejętności.
Ale z drugiej strony może to nie jest najlepsza rada (a sprawa nie jest paląca). Ciężko mi powiedzieć, czy efekt na pewno będzie lepszy, jeśli z niej skorzystasz.
 
Yzurmir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem