Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2011, 00:22   #1
Grumk
 
Reputacja: 1 Grumk nie jest za bardzo znany
Sytuacja świata z autorskiego RPG ,,Zemsta Elfów''.

Witam, piszę tutaj ponieważ pierwszy raz wziąłem się za tworzenie systemu RPG i potrzebuję pomocy. Grałem w Warhammer'a, Neuroshime i D&D ponad dwa lata. Po prostu jestem ciekawy czy sytuacja świata z mojej gry pt. ,,Zemsta Elfów'' nie jest przereklamowana lub na siłę. Umieszczam krótki fragment poniżej:

Cała gra odbywa się na wyspie nazywanej po prostu Wielką wyspą, na którą przypłynęli ludzie z Wyspy ojcowskiej w 999r w celach badawczych pod dowodzeniem króla Dereka z klanu Hungotów. Wielką wyspę zamieszkuje 6 ras podzielonych na dwa sojusze. Honorowi i szlachetni ludzie, skąpe i waleczne krasnoludy, ciekawskie, odkrywcze i wścibskie niziołki mieszkają na wschodzie (Sojusz wschodni). Chytre i przebiegłe elfy, silne i barbarzyńskie orki i powołani do życia przez elfów zwierzoludzie należą do Zachodniego sojuszu. Po przybyciu ludzi lata mijały bez większych wojen i sprzeczek, Ludźmi dalej panowała ta sama dynastia królów. Wszystko było dobrze aż do 1213r kiedy królowa Gabriela postanowiła zawładnąć nad cała wyspą, elfami i orkami. Wtedy elfi król Ralven pokazał że jego pobratymcy nie będą nikomu służyć. Założył sojusz z orkami i tak zaczęła się wojna. Bez żadnych dyplomatycznych gadek zniszczyli wszystkie ludzkie wojska przejmujące miasta elfów. Elficcy magowie przebudzili morskie potwory aby ludzie nie mieli drogi ucieczki i próbują ich stłamsić na znanych sobie terenach.


Od razu mówię że gracze będą mieli możliwość grania po obydwu stronach konfliktu.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
 
Grumk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem