Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2011, 15:33   #12
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Doskonale wiedziała że sieczka będzie jak odda Widzi że się leją - nie wie o co poszło – oddaje broń by wyrównać szanse i liczy na Sąd Boży – najlepsze rozwiązanie?

Pytaniem pozostaje co zrobiłby drow gdyby się wyrwał po znieczuleniu człowieka. I gdyby np. sam odzyskał swoją broń.
Tak tylko z tłumaczeniem się człowiekowi z czego? Że obroniliśmy przestępcę, który...? Okradł go? Zabił mu dziecko? [sory stary, co on ci właściwie zrobił?...]

Wiem że opcji jest wiele, cieszę się że jest tyle ciekawych punktów widzenia na tę sytuację
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem