Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2006, 10:55   #39
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
- James McNeel wiadomości CNN witam po przerwie! Dziś wieczorem jeden z czujnych mieszkańców Wood End poinformował policję o samotnie spacerującej po zmroku dwójce dzieci w wieku 6-8 lat. Jak ustaliła policja po przyjechaniu na miejsce są to Alice i Tommy Brightonowie, których poszukiwania trwają od dwóch tygodni. Dzieci niczego nie pamiętają, są w szoku, obrażeń cielesnych nie stwierdzono. Obecnie znajdują się pod ścisłą opieką lekarzy i psychologów. Jest w tym coś niepokojącego, obejrzejmy fragment nagrania z miejsca zdarzenia, zarejestrowany po pierwszym kontakcie dzieci z matką.
- One mnie nie poznały! Rozumie Pan?, calowałam je, ściskałam, a one... się mnie spytały... kim ja jestem! To nie są moje dzieci! Tylko wyglądają tak samo, ale to nie one. Oddajcie mi moje dzieci!... -


-------------------------------------------------
Ps. Z doświadczenia wiem że opublikowanie niektórych informacji ze swojej karty na forum nie pomoże innym w odgrywaniu, a woal tajemnicy spowijający każdą postać pryśnie.
Wasze postacie nie znają wzajemnie swoich pokoleń, ale ponieważ ufam że dobrze to odegracie pozwoliłem sobie na sugestę dotyczącą waszych pokoleń na forum. Podkreślam, to sugestia a nie przymus.
 
Lorn jest offline