Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2011, 22:05   #3
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Dokładnie była początkowa trzynastka kochany Bajarzu. Została nas szóstka i nie wiem jak reszta, ale ja na dalsze losy jestem jak najbardziej chętny. Niżej zapodaję link do naszej prologowej sesji:


Mile widziani byliby nie-wojownicy aczkolwiek ja uważam, że krasnoludzka brać nam sprzyja. Czemu tak uważam? Wiedźmin był padł. Z dziesiątki ludzi przeżyło czterech. A krasnoludy? Dwa od początku do samego finału! To jest moc! Dlatego zachęcam szczerze na krasnoluda inżyniera bądź coś równie klimatycznego. Ludzie i wiedźmin też mile widziani. Szczególnie kobiety, bo tak się złożyło, że nie mamy żadnej od dość dawna. Zapraszam i pozdrawiam

PS. Cohen zapodaj nam PW z rozwojem postaci jeżeli taki wystąpił. Jak nie to spoko luzik też jestem chętny. Ja po prostu nienawidzę stagnacji!
 
Lechu jest offline