Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2011, 00:08   #8
Cohen
 
Cohen's Avatar
 
Reputacja: 1 Cohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputację
To jest fakt autentyczny, man. Nie zazdrość, zazdrość to grzech, jak słyszałem.

Cytat:
1. W tej chwili w ciągu tygodnia mam problemy z netem, więc post/2 dni może być dla mnie trudny do wyrobienia. Powinno się ustatkować w ciągu dwóch tygodni (góra mam nadzieję). Będzie to problem?
Nie.
Raz, że jestem wyrozumiały, jeśli ktoś mi daje wcześniej znać, że może mieć opóźnienia (a nawet jak nie), a dwa zastanawiam się nad zmianą tempa postowania.

Cytat:
2. Jak wygląda sprawa magii kapłańskiej w "Twojej" mechanice (nawiasem mówiąc strasznie podobnej do oficjalnej)?
Well, moja mechanika to dużo powiedziane, jak pisałem po prostu dostosowuję podręcznikową do swojego widzimisię.
Kapłana jeszcze nie miałem, a mag był tylko przez chwilę, więc nie wiem jak wyjdzie, ale na razie przyjmujemy, że jest koszerna. Zgodna z podręcznikiem, znaczy.
Chyba, że masz jakieś własne propozycje/zasady domowe wypróbowane na żywo lub w pbf-ie, to chętnie się zapoznam.

Cytat:
2. (powiedziałem wszak, że dwa będą) Czy tytuł rekrutacji jest oficjalnym tytułem sesji?
Jeśli graczom się spodoba .
Nie no, po prostu nie chciało mi się wymyślać żadnego pretensjonalnego tytułu, to dałem takie cuś.
Tytuł kampanii już mam, a tytuł sesji będzie zależał od decyzji, przed którą postawiłem graczy na końcu prologu.
 
__________________
Now I'm hiding in Honduras
I'm a desperate man
Send lawyers, guns and money
The shit has hit the fan
- Warren Zevon, "Lawyers, Guns and Money"
Cohen jest offline