Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2011, 02:37   #40
SkyWei
 
SkyWei's Avatar
 
Reputacja: 1 SkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwu
Że tak się wtrącę. To są dwa różne zaklęcia. No nie wiem jak w podręczniku, ale jak w praktyce. Sondowanie to podsłuchiwanie o czym obiekt w danej chwili myśli. A Rience prawdopodobnie to robił dlatego wiedział czy Jaskier kłamał czy nie podczas przesłuchiwań. Osobną sprawą jest "pogłębiania bruzd w mózgu jeśli takowe masz". Wtedy grzebie się znacznie głębiej w świadomości w wspomnieniach itd. To wyrywanie na siłę pewnych informacji a nie zwykły podsłuch. I Vilgefortz to umiał, ale w swej dumie się nie zniżał do tego lub o tym nie mówił.

No i tak na marginesie też nosze się z zamiarem wystartowania w rekrutacji. Od samego początku wręcz, ale uczepił się mnie jeden pomysł i jakoś ciężko mi napisać coś co ma ręce i nogi. Ale mam czas może uda mi się to jakoś fajnie dopieścić.
 
SkyWei jest offline