Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2011, 20:50   #8
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Niekoniecznie. Od tego są punkty aby je wydawac. Nie każdy umie jeździc jak nie każdy umie prowadzic samochod w dzisiejszych czasach. Jak traper chce umiec jeździc to sie nauczył wydając punkty. Tam samo z mordobiciem. Nie wszyscy mają do tego jaja i predyspozycje fizyczne. Niektórzy wolą walczyc nożem, strzelac lub unikac takich konfliktów.

Edit: Ponadto to, że ktos nie ma umiejętnosci mordobicie nie znaczy, że nie może się bic. Do testów będzie brana pod uwagę tylko zdolnosc fizyczna (bez umiejętnosci jak jest równa 0). Jak trafi na równego lub niewiele lepszego od siebie to może spusci mu łomot. Jak trafi na lepszego to pewnie oberwie.

W pierwszym poscie wyjasniłem różnice pochodzenia między imigrantem a cudzoziemcem, bo choc logicznie to niemal to samo, to nie do końca w zamierzeniach takim jest.

Podpowiadam też, że warto mieć ogólny pomysł na postać, podać mi pochodzenie i profesję oraz ilosć wziętych na siebie wad i darów dodatkowych, a wtedy podeslę wylosowane zalety i kilka przywar (żeby tu mieć wąski wybór), co może pomóc w pisaniu historii postaci. Nie daję Wam wolnej ręki na wybór obciążeń lub ułatwień, bo zazwyczaj dary zażyczone przez graczy są zarąbiste (wiem bo sam tak robię czasami a wady cieniutkie lub "do życia". A wada to ma być wada. Z grubej rury. Tak jak dar. Szczególne i wyjątkowe.

Póki co są cztery luźne koncepty postaci, w tym jeden prawie na ukończeniu.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 17-10-2011 o 05:59.
Campo Viejo jest offline