Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2011, 07:17   #220
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Po kolei:
S.W.A.T. możesz oczywiście bez problemu zejść do pomieszczenia na dole. Z wejściem z powrotem może być potem jednak różnie. Sam możesz nie dać rady. Postać Farałona jest na razie zNPC-owana i możesz ewentualnie przyjąć, że bez dyskusji wykonuje twoje polecenia. Jeżeli decydujesz się na zejście daj znać w komentarzach, a wyślę ci PW z reakcją mężczyzny.
Lechu, Latin jak widzicie odwaga i szybka decyzja opłaciła się. Oczywiście nie zawsze tak będzie, ale jak mówiłem na wstępie naszej sesji będę premiował takie heroiczne akcje. Jednego tylko mi zabrakło. A mianowicie deklaracji, co do sposobu ataku. Tym razem sam wam ułożyłem taktykę ataku premiując samą decyzję. Rozumiem, że takie przyszłościowe deklaracje w stylu “Cassio zamierzał zajść go od tyłu i rzucić mu się na grzbiet” mogą psuć dramaturgię postu (a ta w przypadku was obu była na wysokim poziomie). Dlatego proponuję, by takie wpisy jeżeli nie w poście pojawiały się w komentarzach lub na PW.
Wasze postacie oczywiście nie wiedzą nic o tym co działo się przy chłopcu. Nie słyszeliście także słów które padły. Jedynie poczuliście mroźny wiatr.
Latin twoja postać za ranę na dłoni dostaje 2 pkt obrażeń. Już to odjąłem od twojej wytrzymałości. Rana nie jest głęboka, ale na pewno dokuczliwa.
Zekhinta i Kirholm za akcje z chłopczykiem po minus 2 punkty Psyche. To co widzieliście przeraziło was. Oczy niewinnego chłopca w momencie zmieniły się w oczy dorosłego mężczyzny, na dodatek psychopaty i mordercy. Sami nie wiecie skąd takie przekonanie, ale jesteście tego tak samo pewni, jak tego, że Kopernik była kobietą.
W tej chwili chłopiec leży nieprzytomny na ziemi i raczej nie stanowi zagrożenia.
Oczywiście wnioski pozostawiam wam, tak samo jak decyzję co dalej.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline