Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2011, 22:26   #14
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Może to po prostu realia świata założone przez MG. Z własnego doświadczenia powiem, że znam unisystem i z chęcią zagrałbym w AFMBE, ale w konwencji klasycznej (np. Świtu Żywych Trupów). W końcu zombie apokalipsa w starym dobrym US of A to coś, co trudno przebić. Nie każdego ciągnie do gry w naszej wspaniałej ojczyźnie. Niektórych wręcz odrzuca.

Do tego dochodzi jeszcze odgórne nałożenie ról - pracownicy wydziału parapsychologii. Ponownie, nie każdego to rusza, niektórzy woleliby wcielić się w role bardziej "agresywnych" bohaterów o "bojowych" konceptach. Mafioza, żołnierza, ba, nawet policjanta z nadmierną miłością do pączków.

Hm. A może to coś innego, nie wiem. Ja zwróciłem uwagę na te rzeczy.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri
Highlander jest offline