Wątek: Scena Ismnaresy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2006, 20:38   #6
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
- Profesorze Oxbridge, nie spodziewałam się tego po panu! - Figlarnie założyłam włosy za ucho i mrugnęłam do profesora. - Cóż niewiele, tu mogę powiedzieć. Anioły są wyposażone dokładnie tak samo jak ludzie. Znaczy wiadomo, piersi, eee, piersi, no i niżej też to samo co u ludzi. Zresztą co będę dużo mówić, przecież wszyscy wiedzą o co chodzi. Co za tym idzie, "baraszkujemy" również jak narmalni śmiertelnicy. W końcu bogowie tworzą ludzi, i wszystko inee, na własne podobieństwo i według własnej woli. A tak na marginesie chciałam dodać, że anioły moga dowolnie zmieniać kształt i dostosowywać się do innych form życia. Tacy Luketurianie na przykład, uprawiają seks poprzez stykanie się czułkami. Muszę powiedzieć, że jest nawet przyjemne, czuć takie łaskotanie w stopach. Eee... ktoś mi tak mówił w każdym razie.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline