Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2011, 09:29   #51
Rock
 
Rock's Avatar
 
Reputacja: 1 Rock nie jest za bardzo znanyRock nie jest za bardzo znanyRock nie jest za bardzo znanyRock nie jest za bardzo znanyRock nie jest za bardzo znanyRock nie jest za bardzo znany
Wstępnie jestem zainteresowany ale mam kilka pytań...
1. Na ile możemy sobie pozwolić w kreowaniu świata? Mogę wymyślić sobie nową rasę, krainę, państwo - opisać je pokrótce ich historię i obyczaje - oczywiście wszystko w ramach rozsądku i jakiejś fantastycznej-logiki (o ile coś takiego istnieje
2. Jakie postacie są już zarezerwowane... mamy Wiedźmina i Czarodzieja czy jeszcze nie?
3. Mam kilka niekonwencjonalnych pomysłów które moim zdaniem można ładnie wpasować w realia Sapkowskiego - jak coś będę pisał na pw.

PS. Siemasz Arvelus (może jakoś połączymy swoje postaci ale to się jeszcze zobaczy na ile pozwoli mi MG)... Nie wiem czy doczytałem czy coś pominąłem ale post/tydzień - jeśli tak to możesz spodziewać się mojej kp-y jeśli nie to trudno ale mam wolne tylko w sob/niedź więc nie dam rady na więcej.
PS. PS. Może uda mi się naciągnąć Byczka na sesję ale to też zależy od kilku czynników więc jak coś to możemy się ugadać Arvelus. Ahh... sesja będzie odbywała się na bieżąco w docu czy raczej olewasz go i piszemy w starym stylu?
 

Ostatnio edytowane przez Rock : 18-10-2011 o 09:32.
Rock jest offline