Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2011, 20:40   #2
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
W sumie się zgłoszę. Postać mam już przemyślaną, teraz jeszcze muszę to opisać, a ponieważ postacie u mnie rodzą się w bólach, to rzeczywiście wolałbym, żeby to trochę potrwało (ostatni mg strzelił nam po prostu focha .

Umm, ile to jest krótko, jak dla Ciebie? Bo jak się rozpiszę...

Koncept na cuś w stylu upadłego szlachcica, zamierzam machać nadziakiem. Między innymi. Będzie tragicznie. Będzie paskudnie. Może nawet cynicznie, a krwawo pewnie mi nie wyjdzie... Zresztą, zobaczymy.

Uprzejmie proszę o przybliżenie mi trochę struktury drabiny społecznej Iszty, waham się czy rodowód postaci wywodzić z rzeczywistej arystokracji, czy może spuścić z tonu i pozostać przy wyższej warstwie kupieckiej. Czuję nosem jakąś interesującą mieszankę która może występować w tym kraju.

Z miłą chęcią poznam z kimś moje dziecię, jeśli ktoś planuje uczestnictwo w sesji, bądź ktoś ze starej obsady jest skłonny zawiązać znajomość, jestem otwarty na propozycje. Jakoś się to pewnie zwiąże, od biedy paroma trupami o imionach takich jak barbarzyński najeźdźca #1 i przyjaciele. Pomyślimy.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline