Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2011, 21:28   #3
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Ja (jako gracz) zawsze chętnie nawiąże znajomość pomiędzy postaciową, a moja postać z chęcią także zapozna szlachcica, upadłego też (pytanie upadłego moralnie czy finansowo?).

W celu zapoznania się z moją postacią, najlepiej zerknąć na moje posty w sesji kirholma "Zakonna Krew" Będę grał tym samym bohaterem pod względem charakteru, klasy i wyglądu. Styl też pozostanie ten sam, zmianie ulegają tylko umiejętności i cele postaci.

W skrócie, będzie to mag, dość potężny bardzo niekonwencjonalny. Machać mieczem też potrafi, trenuje jako hobby. Jednak jeśli robi się coś dostatecznie długo, to nabiera się też dużej wprawy. Zwłaszcza jak można się wspomagać magią ;>

Postać jest cholernie pewna siebie, i zazwyczaj niebezpodstawnie. Dysponuje ciekawym magicznym artefaktem, i wieloma sztuczkami.


Co do jej biografii, to wychował się na statkach i na trakcie (interesy ojca), wczesne dzieciństwo spędził w winnicy na południu. Obecnie wlaściciel kilku posiadłości winnic i niewielkiej floty transportowej. Zarządzanie, którymi powierzył synom, samemu oddając się podróżom, a przynajmniej tak twierdzi.
Dla dobra fabuły całość ziem, jest poza zasięgiem postaci, toteż nie będzie odwiedzin w domu, chyba, że MG w jakiś sposób to wykorzysta ;>

Zasadniczo ma papiery (sygnet, herb itp) na nazwisko rodowe Hess.



Jak chcesz więcej szczegółów to zapraszam na PW, gg (w profilu), maila (lekacz malpa gmail dot com) itp
 
deMaus jest offline