Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2006, 09:13   #37
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Harvey Milton

Do licha! Powiedział trochę głośniej Harvey, na jego twarzy wystąpiły strużki potu. Będziemy musieli wydostać się innym wejściem, jeśli komputer nie zamknął także tamtych. Głupie maszyny... Powiedział ze zirytowaniem. Ktoś wie, że tu jesteśmy, albo włączył się jakiś mechanizm zabezpieczenia. Ruszmy się, to może zdążymy zanim ten ktoś nas zlokalizuje.

Miał wrażenie, że to będzie bardzo trudne i mają małą szansę na przeżycie, ale stwierdził w myślach, że nie ma co pesymizować - w końcu jeszcze nie poznali swojego wroga... Ruszył naprzód, rozglądając się po okolicy.
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline