Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2011, 00:23   #23
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Podtrzymuję. A teraz pytanie:

Czy istnieje legalny sposób ominięcie ograniczenia do 5. poziomu umiejętności dla postaci, których nie da się wpisać w gotowe archetypy bez logicznych wygibasów w rodzaju osadnika, co się trudni głów łowieniem (bez urazy, Baczy)? Bo jeżeli niepostrzeżenie nie opuściła mnie zdolność rozumienia pisanego słowa, sklecenie prawdziwego fachowca w jakiejkolwiek dziedzinie wymaga sięgnięcia po zaproponowaną profesję. W porządku. Tylko że one niezupełnie wyczerpują możliwości.

Jeżeli to zabieg umyślny – dostosuję się, oczywiście. Po prostu kiedy wczytałem się bardziej analitycznie, dopadła mnie lekka konsternacja. Nic osobistego.
 
Betterman jest offline