Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2011, 14:26   #25
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.

Cytat:
Logiczne?
Dobra, termin "profesja" trochę mnie zmylił. Założyłem, że chodzi o to, z czego bohater aktualnie żyje.

Cytat:
A fachowca z prawdziwego zdarzenia można zrobic chocby z profesji byłego stróża prawa jesli ma to byc łowca nagród. Lub kałboja.
Jak najbardziej. Ale dlaczego już nie z byłego wojskowego? Wydaje się, że to najlepszy materiał na - dajmy na to - speca od niezbyt stabilnych materiałów albo strzelca wyborowego.

Cytat:
Chcę uniknąc zbyt wszechstonnych lub przepakowanych postaci.
Co w takim razie chroni przed przepakowaniem gotowych profesji? Może brzmi złośliwie, ale nie taka jest intencja. Nie chcę nękać, tylko dobrze zrozumieć zasady, żeby zrobić z nich właściwy użytek.
 
Betterman jest offline