Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2011, 18:31   #24
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Nef: Zwyczajnie pominąłem niektórych, Ciebie np dla tego, byś miał czas i na Bissel. Wymówka, ale brzmi okej, nie? Przepraszam, GG wyrzuca mi jednych do góry innych niżej. Czasem kogo przeskoczę. Sorry. Dotarłeś do nas a to najważniejsze.

K.D.: Tło? Z postowaniem raz/dwa razy na tydzień? A po co to? Graj normalnie i rzuć wyzwanie Master of Fragg Niepokonanemu, nieulękłemu, Najskuteczniejszemu... Paniczowi. Dasz radę? Boisz się? Dygasz??

Reszta żebrzących o +1: Daj kurze grzędę, ona "wyżej siędnę". W sumie jak używacie młotów, pistoletów i mieczy to Wasza broszka. Zasady WFRP są jednak stałe, wchodząc na 2 profesję nie zna się umiejętności w niej opisanych, chyba że się je poznało w toku poprzedniej profesji. Zważywszy jednak na Wasz zgrany churek jestem gotów poddać się vox populi. MATA +1 ROZWINIĘCIE. Tylko niech mi teraz nikt nie wyskakiwał, że mu do pełni szczęścia zabrakło drugiego, okej? OKEJ??

No, to klepać w klawę.

Idę sprzątać.
Pozdrawiam
Bulion rosołowy
.
 
Bielon jest offline