Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2011, 13:39   #3
lauerhill
 
lauerhill's Avatar
 
Reputacja: 1 lauerhill jest na bardzo dobrej drodzelauerhill jest na bardzo dobrej drodzelauerhill jest na bardzo dobrej drodzelauerhill jest na bardzo dobrej drodzelauerhill jest na bardzo dobrej drodzelauerhill jest na bardzo dobrej drodzelauerhill jest na bardzo dobrej drodzelauerhill jest na bardzo dobrej drodzelauerhill jest na bardzo dobrej drodze
Po kolei:
- Jeżeli nie zbiorę dostatecznej ilości graczy, sesja ruszy z taką ilością, jaka się zgłosi i z takim stopniem doświadczenia, jakie posiadać będą postaci. Mimo wszystko wolał bym żółtodziobów, choć np. wcześniejsza kariera w policji stanowej, lub biurze szeryfa była by mile widziana. Agent Stawinsky będzie tylko opiekunem, nie partnerem.

- Sesja będzie kryminalna, pojawią się w niej jedynie wątki okultystyczne.

- Sytuacja rodzinna może zostać wykorzystana w różnych sytuacjach, np. jeden z bohaterów totalnie olewa sesję, nie mając żadnych wymówek, brak kontaktu etc. więc zostaje w jakiś sposób uśmiercony. Dla mnie jest to ważne w sytuacji opisu pogrzebu. Owszem mogę coś wymyślić, jednak jest to twoja postać więc raczej fajnie by było, aby wiedza prezentowana przez gracza jak i MG była spójna.

- Chodzi o nadanie postaci prawdziwości, a przełożenie na sytuacje w sesji, może być marginalne np. postać ma fobię i ta fobia zostaje poddana na czynnik stresujący. Co zrobi gracz, czy opisze to właściwie ?

Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości
 
__________________
"...Zbierałem obudzonych sumień żniwo..."

Zapraszam do Rekrutacji IN NEX VERITAS
lauerhill jest offline