Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2011, 15:33   #17
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Piesiu jestem politologiem, więc nie muszę wracać do podręczników z podstawówki. Jak chcemy rozmawiać o idealnych ustrojach, to wszystkie są takie fajne ... w praniu wychodzi gorzej.

No, ale ja jestem generalnie anty socjalistą (na pewno w dzisiejszym wydaniu, bo nie oszukujmy się kiedyś były te idee bardzo potrzebne) a tym bardziej anty komunistą. Gdyby świat był idealny to byłbym libertarianem, ale nie jest , więc trzeba szukać kompromisów i myśleć.

Widzę, że temat sięga już granic absurdu, to pociągnijmy to dalej:

Wiecie czym jest kapitalizm: To szukanie czarnego kota w ciemnym pokoju
Czym jest socjalizm: To szukanie czarnego kota w ciemnym pokoju, tylko że go tam nie ma
Czym jest komunizm: To szukanie czarnego kota w ciemnym pokoju, i chociaż go tam nie ma i tak krzyczymy: Znalazłem, znalazłem!

PS. A na drzewach zamiast liści, będą wisieć komuniści
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline