Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2006, 17:50   #1
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
[komentarze] Abbatia (Opactwo)

Witam szanownych graczy a także przyszłych czytelników. Jutro o 9 rano, po wielu trudach i perypetiach, rusza wreszcie sesja Abbatia (Opactwo). Poniżej przedstawiam krótki regulamin gry, moje oczekiwania a także parę przydatnych wskazówek. Uprzejmie proszę o dogłębne przeczytanie ze zrozumieniem, zanalizowanie i zrobienie własnych notatek na przyszłosć :

1. Sesja ta jest storytellingiem, osadzonym we współczesnej Polsce, nie występują tu więc ŻADNE zjawiska magiczne/paranormalne ani bohaterowie charakterystyczni dla fantasy.

2. Czas fabularny gry to 2 tygodnie. Jak długo będziemy je rozgrywać zależy w dużej mierze od graczy. W końcu nie chodzi o to, by skończyć sesję jak najszybciej, ale by się dobrze bawić.

3. Gramy na zmianę (na tyle, na ile będzie to możliwe, choć dobrze by było się trzymać tej reguły), zatem pomiędzy moimi (MG) postami KAŻDY gracz powinien napisać przynajmniej jednego posta.

4. Gracz ma obowiązek czynnego uczestniczenia w sesji. Jesli w ciągu 7 dni od swojego ostatniego posta nie wyśle następnego =>
. A zatem tydzień ciszy ze strony gracza równa się z jego usunięciem. Chyba, że zostanę wcześniej (w przeciągu 7 dni) poproszona o prowadzenie postaci przez pewien czas na "autopilocie". Musi to być jednak naprawdę DOBRY powód (stwierdzenie pod tytułem "chwilowo nie mam pomysłu" nie jest dostatecznym argumentem). W razie awarii komputera proszę znaleźć jakieś medium i mnie powiadomić o tym. Po co mam Was zbanować, jesli da się tego uniknąć.

5. Uprasza się o nieużywanie wulgaryzmów, chyba, że jest to niezbędne do oddania charakteru postaci lub wyrażenia skrajnych emocji.

6. Dobrze by było, by post był dłuższy niż 4 linijki. Ba, ja ŻĄDAM, żeby był dłuższy . Proszę się wczuwać.

7. Osoby z dysortografią i wszelkimi innymi "dys" proszę o sprawdzanie posta przed wysłaniem za pomocą słownika ortograficznego.

8. Proszę zwracać uwagę na szczegóły i nie zniechęcać się. Należy czytać wnikliwie, wychwytywać aluzje i czytać między wierszami. Im dokładniej i więcej będziecie pytać/myśleć, tym lepiej dla Was.

9. Wszelkiego rodzaju UW między graczami należy również wysyłać do MG, zatem wpisując w poleceniu [user] numer id danego gracza należy dopisać bezwzględnie 1264 .

10. Jeśli są jakieś problemy z UW, widocznością zdjęć, tekstów czy jakiekolwiek inne niedociągnięcia komunikacyjne, proszę zgłaszać to do mnie na PW/gg/MAIL. Po to macie moje namiary, żeby z nich korzystać. W granicach rozsądku.

11. Wszelkie pomysły oraz konstruktywna, uzasadniona krytyka, są mile widziane. Jeśli Wasza postać chce zrobić coś dodatkowego lub działać na własną rękę może zawsze zgłosić propozycję.

W ogólnym zarysie to tyle, wszelkie inne uwagi będą na bieżąco opisywane w komentarzach, które także są metodą komunikacji między nami.

Do zobaczenia jutro na sesji, wyśpijcie się, odpocznijcie i zbierzcie myśli. Powodzenia.

Ribesium
 
Ribesium jest offline