Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2011, 20:21   #9
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
O, właśnie zauważyłem że cosik się tu zmieniło, za to w międzyczasie naskrobałem deMausowi notkę taką (tak mi jakoś wyszło, za to masz raczej dokładną informację, musisz przyznać, w każdym razie przepraszam ), że coś czuję że usuwając parę dygresji w sam raz starczy Ci za KP . Nienawidzę pisać KP, bo brak mi umiaru i czas mi to pożera straszliwie, mam nadzieję że tyle starczy, bo jak raz już stanąłem, to więcej mi się nie chce. No, doprecyzuję jeszcze na dniach ubiór i ekwipunek.
Zaraz Ci wrzucę betę na PW.

W sumie lubię komentarze, szczególnie te konstruktywne.

Muszę przyznać że końcówkami już mi się zapał twórczy kończył.

jest ktoś jeszcze z kim dałoby się zaprzyjaźnić? Bowiem rycerze wymagają przeważnie giermka, czego dałoby się pozbyć, gdybym miał kogoś na tyle zżytego by był w stanie pomóc mi założyć płytówkę i jak coś chwilę ekwipunku popilnować (się ma rozumieć, nie z pozycji sługi, tylko równych sobie, po prostu znajomość z postacią deMaus'a i sama jego postać... To po prostu nie ten typ do tego rodzaju uprzejmości, choć może odniosłem mylne wrażenie)

Tak więc rekrutacja na przyjaciół niejakiego Eberharda von Schöengarth trwa. Równy chłop, choć rycerz, ale z problemami.
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 22-10-2011 o 21:24.
Someirhle jest offline