Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2011, 22:16   #2
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
w sumie to właśnie dobre 2 minut temu stwierdziłem (poniekąd publicznie) że zagrałbym coś prostego. Jedno skomplikowane mam na głowie, wiec było by to niezłe dopełnienie... Co prawda odstręcza mnie trochę losowość całego interesu, bo mam pecha w kościach ,a statystyka podpowiada że kładzie mnie co drugi potwór, nieważne kto zacz, ale, ale...

Jak rozumiem magami są tytularnie wszystkie bystrzaki (vide plus do spostrzegawczości), ale ogólnie nie czarujemy?

Czuję jakąś sprzeczność między jajcarzaniem a zakazem zbierania kwiatków przez drowy. Z jednej strony ma być śmiesznie, z drugiej ma być poważnie, ni to w te ni wewte...

Ale ogólnie zgłaszam zainteresowanie, kartę sobie pewnie skrobnę najdalej do jutra (tu masz duży plus, naprawdę wieeeeeelki) i zobaczym.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline