Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2011, 22:30   #3
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Hahah nie, spokojnie, kwiatki może zbierać każdy, bez dyskryminacji! Zakładałam jedynie, że robienie jaj w wykonaniu rasy mrocznej różnić się będzie od robienia jaj w wykonaniu rasy bardziej praworządnej. Elf wrzuci ci do wyra gumowego robala, a drow żywego jadowitego śmiertelnie skorpiona. Ale naprawdę ten Mg zniesie bardzo wiele więc...[No dobra, drowy mogą zbierać śmiertelnie jadowite kwiatki!]

Czarowanie w sensie czar zadający standardowe rany w walce, nie czary w sensie "to se magią podniosę, to se magią otworzę, tego ze zaczaruję żeby zrobił zadanie za mnie..."
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline