Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2011, 17:37   #34
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Jeśli normalnie gram, to wtedy zależy od sesji. Kiedy mam grac singla, ot konkretną przygódkę na jakieś spotkanko, lub kilka co najwyżej, zdecydowanie stawiam na klimat, reszta mnie nie obchodzi. Postać może być fatalna mechanicznie, czy jakakolwiek.

Preferuję jednak osobiście długie sagi. Pierwsza kwestią, która mnie tam interesuje jest to, żebym swoją postać lubił. Lubię także, jeśli moje postacie są naprawdę w czymś dobre, jednak z drugiej strony potrafię zrezygnować z powerów, jeśli kłóci mi się z moimi osobistymi preferencjami. Warhammerowe elfy są przepakowane niesamowicie, ale właściwie nie grywam elfami. Nie lubię, nie potrafię oraz nie chcę bez względu na jakiekolwiek dopały. Bardzo często miewam jakieś koncepcje postaci i w ramach tych koncepcji staram się zrobić kartę mechanicznie silną. Staram się jednak bazować na jakimś rozsądku nie przeginając. Jeśli czegoś nie jestem w stanie uzasadnić jakoś, raczej rezygnuję.

Jako GM natomiast lubię, kiedy postacie graczy mają jakieś zahaczki, które byłyby fajne, aby je wykorzystać podczas grania.
 
Kelly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem