Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2011, 18:28   #5
Glyswen
 
Glyswen's Avatar
 
Reputacja: 1 Glyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodze
Cóż... To ja równierz się przywitam ehm... Cześć.

No i skoro formalności już za nami, to miałbym takie (kolejne zresztą) nieśmiałe pytanie (z góry już was proszę nie bijcie mnie za nie, bo głupszy będe jeszcze bardziej niźli teraz). Otóż wychowałem się w jakiejś dziczy, pampersy miałem z pokrzyw, a mleko pijałem tylko od krowy... przez to teraz mam problem z odnalezieniu się w waszym świecie W związku z powyższym nie wiem za bardzo co to to jest ten google doc i w jaki sposób używa się go na potrzeby sesji. Jeśli ktokolwiek z was miłosierni ludzie, miałby jakieś stare archiwa z waszych gier to jeśli łaska, dajcie mi do nich linka co bym mógł zerknąć na to diabelstwo w pełnej okazałości. No chyba, że komuś się chce marnić swój cenny czas na indywidualne dokształcanie mnie w tej kwestii...
 
__________________
"Pies się poznał a srać chodzi pod chałupę, nie dla ciebie chamie wiadro!"

~ Z cyklu: Złote Myśli Mizukiego.

Ostatnio edytowane przez Glyswen : 24-10-2011 o 18:33.
Glyswen jest offline