Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2011, 00:11   #18
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Wyników, och wyników nadszedł czas.

Otrzymałem karty i historie od sześciu osób, które to ująłem już w poprzednim poście. Jedyne co się zmieniło to fakt, że Nemo dosłał to, co dosłać miał. Nikt inny (Ajas, Kejmur, Duch Przyszłych Świąt) nie nadał mi nic więcej. Zdaje się, że pozostali zgłoszeni zdecydowali się na pełnienie funkcji lampionów dekoracyjnych. Cóż, ich strata, ja nikogo nie przymuszam .

Dobrze moi mili, trochę nad tym myślałem, nieco opinii osób postronnych zasięgnąłem również i doszedłem do następujących wniosków. Zagra cała szóstka. Z dwoma skromnymi zastrzeżeniami.

Famir Wejście warunkowe, za ładną historię. Proszę ograniczyć swoje psychodeliczne zapędy do minimum, zaś aktywność wyśrubować do maksimum.
Songo: Prosiłbym o wczucie się w odpowiedni dla przygody klimat i okazjonalne konsultacje ze mną w razie wątpliwości/niejasności.

Zwycięzcom gratuluję. Spisaliście się na medal a wasze postaci idealnie pasują do przedstawionego w Wu Xing świata. Rekrutację traktuję kluczykiem i kłódką, ponieważ dobiegła końca. W późniejszym terminie, jeśli ktoś się wykruszy, mogę otworzyć dodatkową. Nie bądźmy jednak pesymistami. Jeszcze nie czas na to . Ponownie, gratulacje.

Moderację (Obsługę) proszę o zamknięcie i przeniesienie tematu do archiwum.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri
Highlander jest offline