Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2011, 18:09   #15
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
W sumie czekam jeszcze na 2 zadeklarowane KP - gdyby pojawiły się do 22.00 dziś moglibyśmy zacząć. Albo gdyby się pojawiły chociaż deklaracje o rezygnacji z wysyłania ich.

Ze względu na pytania ponawiam - tura trwa 4 dni. MG nie czeka w nieskończoność za czyimś postem, rzuca kośćmi za spóźnialskiego. Jak nie masz czasem weny wlep chociaż kilka zda. jak nie masz weny ciągle - nie zgłaszaj się.

Jest to sesja typu mg podaje fakt, gracz się bawi i kreatywnie opisuje. Mg mówi : widzisz kamyk, gracz zachwyca się znaleziskiem, podnosi kamyk, nosi go za sobą, aż wreszcie zaczyna go głaskać, czesać i rozmawiać z nim, a także go karmić... [dla kreatywnego przykładu]

Póki co czekam na te 2 KP i wszelkie ewentualne szybkie zgłoszenia
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline