Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2011, 21:05   #1
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Byle Do Przodu!

Witam

Temat do spraw technicznych, zgłaszania zapowiedzianych nieobecności itd. Może również rzutów kośćmi jak zabraknie miejsca w sesji

Na początek proszę aby wszyscy w swoim pierwszym poście przedstawili swoją postać, opisali jej wygląd, wstawili obrazek itd. To jest tura na pokazanie swojego sexownego eeeer pokazanie swojego... avatara...?o.o'

Z ogólnych zasad; tura trwa 4 doby. Idealny post składa się z rozważeń postaci na temat tego co się dzieje, ewentualnej gadki-szmatki i AKCJI. Proszę aby każdy post zawierał podjętą AKCJĘ. Jak nie ma akcji MG nie ma co odpisać.
Proszę ograniczyć używanie brzydkich słów, ciężkich przekleństw - myślę że można zabłysnąć w sesji czymś innym

W razie czego zawsze jestem na pw, walcie śmiało że tak powiem, nie wiem co oznacza słowo foch, to chyba jakieś egzotyczne warzywo...? Coś jak groch...?

Życzę powodzenia i miłej gry!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline