Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2011, 07:50   #201
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Odpiska na raty. Jutro rano ciąg dalszy dla reszty. Przepraszam, nie wyrobiłem się ze wszystkim Po wrzuceniu częsci dla tych na morzu i spod Isengardu podam terminy edytując ten post. Tych co wciąż czekają na cos na docsach proszę o cierpliwosć.

EDIT: Termin do końca 3 listopada. Ze względu na Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny macie trochę wiecej tego czasu.
Mam ciężkie ostatnie dwa tygodnie w pracy, a i nie miałem prawie wcale weekendu na pisanie, stąd lekkie opóźnienie za które jeszcze raz przepraszam.

Zekhinta zapowiadała prawdopodobny autopilot, więc nie produkowałem się jej bohaterce, pisząc ogólnie o Umbarze. Jeśli zdecyduje się na najbliższą kolejkę jestem pewien, że ma o czym pisać

Dialogi, deklaracje i działania wszystkich oprócz ThRIAU i Wróblowatego na swoich docsach. Icarius z Zekhintą jeśli ich bohaterowie zamierzają się spotkać, to też tam mogą na ogólny wskoczyć.

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 27-10-2011 o 05:55.
Campo Viejo jest offline