Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2011, 21:53   #15
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Dokładnie - te 15 się odejmuje że wynik był jak najniższy Czyli -15 w gruncie rzeczy, gah zdarza mi się pisać +15 na korzyść gracza, to to samo jakby co Zawsze odejmujemy żeby było jak najmniej.

Jan - nie... Każdy ma swojego. Zawsze jeśli będą zadania typu gracz ma zaprowadzić/wziąć/znaleźć oznacza to że przedmiotów zadania jest wystarczająco dużo żeby starczyło dla wszystkich. Chyba że będzie napisane inaczej. Będą zadania do wykonania w parach. Wtedy łapiecie tego samego nosorożca...;p

Anonim spoko to się zdarza;D Jakby co jest 33, możesz wywalić ten drugi post bo jest już niepotrzebny jeden pod drugim
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline