Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2011, 20:36   #23
Garfield
 
Garfield's Avatar
 
Reputacja: 1 Garfield nie jest za bardzo znany
Hmm. Ciekawa rekruta. Myślę że byłaby dobrą sesją do powrotu na forum i dlatego wstępnie się zgłaszam. Lecz mam 2 pytania.

Cytat:
Napisał Arsene Zobacz post
Mamy przecież nazwy planety Ziemia (która łudząco przypomina Ziemię) i wasz docelowy punkt, czyli Gb17, którą mieszkańcy nazywają... Ziemią

Czekam na karty, jestem mile zaskoczony ilością chętnych, zgłoszeń, PW, kart i krat piwa przysłanych jako łapówki
hmm Nie wiem czy dobrze zrozumiałem więc mam pytanie.
1) Nasze postacie są mieszkańami ziemi (trzeciej planety od słońca w Układzie słonecznym)? a wyruszamy na inną planetę której mieszkańcy też ją nazywają ziemią (Gb17)?
2) Czy też nasze postacie są mieszkańcami jakiejś tam planety ( nie w układzie słonecznym) i wyruszają na Gb17?

I rozumiem że zniszczeniem grozi ojczysta planeta naszych postaci?

EDIT:

Wow wreszcie KP wysłana (Wysłałem prywatną wiadomością ponieważ nie podawałeś jak chcesz otrzymywać KP), mam nadzieje że się nada
PS:Zamieszczona strona z wiki jest w języku angielskim. Mam nadzieję że to nie przeszkadza?


Edit

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie gry. Owe średniowiecze to który wiek? Jeżeli nie znasz się na tym, to opisz co chcesz mieć w tym świecie (czy np Rycerzy zakutych w puszki, czy ciężką Jazdę w kolczugach itp). Chciałbym poznać przybliżone realia.
 

Ostatnio edytowane przez Garfield : 31-10-2011 o 20:24. Powód: Kolejne Pytanie Do MG
Garfield jest offline