Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2011, 15:45   #2
SkyWei
 
SkyWei's Avatar
 
Reputacja: 1 SkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwu
Okej, całkiem interesujące. Ja właściwie nie będę miał co robić(chyba, że będę zakuwał), ale nie wiem czy będę brał udział. Ale z tego co piszesz to wychodzi, że najlepiej byłoby zrobić tą grę na shoutbox'ie mimo, że wyklucza to zapisanie. No ktoś mógłby ewentualnie kopiować, ale wątpliwe by znaleźli się chętni. Ale z rzeczy ciekawszych. Mamy dwa dni więc wyklucza to tworzenia skomplikowanych postaci etc. Więc proponuje by każdy grał sobą i np wszyscy się spotykamy w hotelu na odludziu, gdzie rozpoczyna się akcja rodem z horrorów. Można stworzyć playlistę na YT z klimatyczną muzyką i wysyłać co jakiś czas link. Może się nawet uda to tak zsynchronizować, że wszyscy będą słuchać jednakowych nut ^ ^. Ogólnie fajny pomysł. Jestem za i jestem raczej chętny na to.

Edit: Można by tez na gg, ale wtedy osoby nie biorące udział nie mogły by śledzić. Po za tym to zawsze byłoby coś trochę innego.
 

Ostatnio edytowane przez SkyWei : 30-10-2011 o 15:51.
SkyWei jest offline