Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2011, 16:58   #4
Lechun
 
Lechun's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skał
O, a Lechun zapomniał się wypowiedzieć. Ja jestem jak najbardziej za. Nie tylko ze względu na zarys fabuły(świąteczny event! ), ale również jest to puszczone oczko w stronę klasycznych sesji "na żywo".
I motyw z opuszczonym budynkiem wydaje mi się jak najbardziej trafiony, o ile uda się zachować ten klaustrofobiczny klimacik. Z drugiej strony motyw walki między graczami na zatłoczonej ulicy też nie jest straszny(w tym krytycznym sensie) i kto wie, może go kiedyś wykorzystam.

Zawsze można by było zrobić sesję w docu, no nie? A później napisać forumowe podsumowanie, o ile coś takiego jest zgodne z regulaminem...
 
Lechun jest offline