Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2011, 10:39   #8
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
Użytkownicy -> Szukaj użytkowników -> Zaawansowane wyszukiwanie
Licznik Postów jest większy lub równy 3
Ostatni Postów/Autor jest starszy niż 2011-09-01

Mam nadzieję, że instrukcja jest dostatecznie prosta i dokładna.
Tak, dziękuje. Bo teraz nie będzie można powiedzieć, że używamy innych narzędzi.

A poza tym licznik postów, nie daje ci wyników z danych dwóch miesięcy tylko ogólny licznik postów ... co można łatwo sprawdzić

dla przykładu

Licznik postów jest większy lub równy 300
Ostatni Postów/Autor jest starszy niż 2011-09-01

Wychodzi ponad 100 ileś osób, nie ma to aż tak wielkiego znaczenie, jak pokazanie, w jaki sposób traktujecie tą ankietę. Nawet nie zostało łaskawie sprawdzone czy wasze narzędzie działa tak jak chcecie ... cóż skoro na to nie możecie poświęcić 5 sekund ... to przykre

Cytat:
Liczą się te dwie liczby. Natomiast 170 to po prostu 50%+1.
Skąd pomysł, że zostały uwzględnione osoby, które napisały przynajmniej 1 post w roku?
Poza tym jeśli ktoś napisał ostatniego posta w marcu, to raczej się nie zaliczy do grona 338 użytkowników, którzy w ciągu ostatnich 2 miesięcy napisali 3 lub więcej postów.
Jeżeli ktoś najpierw pisze coś o 600 użytkownikach aktywnych, potem o 338 .. wiesz ja się domyślić mogę, ale wypada takie rzeczy wypowiadać jasno, bez żadnych niedomówień. I nie odpowiedziano nadal na moje najważniejsze pytanie, dotyczące tej liczby ... fajnie, że napisałeś, że to 50%+1 ... jakbym tego nie policzył ... ale zadam swoje pytanie ponownie i w miarę prosto: Dlaczego tak wysoki limit?

Cytat:
Wypowiedzieć się może każdy. Nie ma ograniczenia "nie napisałeś 3 postów - nie głosujesz".
Natomiast dwa tygodnie są po to, żeby niektórzy nie napisali, że niepotrzebnie przedłużamy sondę, zamiast jak najszybciej wprowadzić zmiany.
Ale jeśli Ci bardzo zależy możemy przedłużyć termin głosowania.
Ok, ok spróbuję to wyjaśnić w sposób prosty: Przyjmujemy, że aktywna jest osoba, która napisała 3 posty w dwa miesiące ... daje nam to ... jeden post na dwa i pół tygodnia ... czyli średnia, aktywna osoba na LI pisze post raz na dwa i pół tygodnia ... ankieta trwa tylko dwa tygodnie i tym samym średni użytkownik, może się nie załapać w swoim postcie raz na dwa i pół tygodnia ...
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline