Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2011, 11:56   #5
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Przyznam szczerze, że tak jak zwykle mam w głowie zarysy i dziesiątki pomysłów, bardziej niż uporządkowany przebieg sesji. Potem te pomysły wykorzystuję, zmieniam i improwizuję w zależności od działań graczy. Jak tylko będę miał czas a czas mam to sesji nie grozi nawet czarna dziura. Właściwie ten wstęp jest bardzo luźny i sesja nie będzie jego ciągiem dalszym. Jenak dziewczynka, która w nim występuje jest w pewnym sensie wędrowcem tak jak postacie chętnych do gry graczy. Fakt mało ujawniłem konkretów odnośnie fabuły, ale co to za opowieść gdzie nie ma żadnych pytań i wszystko od razu wiadomo? Powiem tylko, że pomysły mam bardzo różnorodne i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Póki co mam tylko jedną kp, niestety jak nie wpłyną przynajmniej 4 średnie karty to sesja nie ruszy, więc pospolite ruszenie ludzie
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline