Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2011, 10:33   #2
Aramin
 
Aramin's Avatar
 
Reputacja: 1 Aramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie coś
Tuż przed zajrzeniem do tematu napisałem na SB: "chciałbym pyknąć sesję, ale mi się nie chce."
I nie chce mi się, wiem że muszę się uczyć do matury i mam jeszcze pbf'a, na którym gram. Jestem przekonany, że w rekrutacjach znalazłbym jakieś niesamowite rekrutki, mimo wszystko i tak bym je zlał ciepłym płynem złotego koloru. Ale aktualna choroba chyba wpłynęła na mój musk bo czytając Twój temat pomyślałem sobie: "A czemu nie?". Nie wiem o co chodzi - w grę było fajnie chwilę pograć, ale szybko traciło się do niej nerwy, a i przecież w tej ankiecie jakichś fajerwerków nie masz. Ale wiesz co, chyba się skuszę.
Pamiętam, że kalendarium gry było fascynujące, jeśli nie czytałeś to polecam - może wpadną do głowy jakieś dodatkowe pomysły.

Mam jedno pytanie: oczekujecie historii postaci/KP w formie elaboratu? Generalnie jestem umiarkowanie zainteresowany, obydwa pomysły są interesujące, choć ze względu na wybraną rasę teoretycznie bardziej pasuje mi drugi. Mimo wszystko druga opcja daje wam nieco większe pole do popisu i jednocześnie jest trochę trudniejsza. Brakuje mi w ankiecie opcji: "Zagram, obydwa warianty są godne wybrania."
Zobaczę jak się ankieta rozwinie, potem uderzę z ewentualnymi dodatkowymi pytaniami.
 
Aramin jest offline