Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2006, 01:23   #14
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Krzysztof Damiańczuk

-"Będziesz musiał poprosić mnichów, bo Ja nie grywam takiego syfu"- wyrzuciłem z siebie poddenerwowany. -" Jadę do opactwa żeby odpocząć a nie bawić się w fanatyka religijnego w moherowym berecie!"
Może było to tylko złudzenie, ale napięcie wyraźnie podskoczyło do góry. Wziąłem głęboki oddech i już znacznie spokojniej kontynuowałem- "Skoro już to sobie wyjaśniliśmy to nazywam się Krzysztof Damiańczuk."
Z pomocą przyszedł kierowca ogłaszając pierwszy postój.
"Dwadzieścia minut przerwy"- te słowa mówiły same za siebie. Dwadzieścia minut krępującej ciszy, lub rozmowy z ludźmi, którzy w większości nie mają na nią ochoty. No trudno skoro będziemy na siebie skazani przez najbliższe dwa tygodnie to może jednak rozmowa nie zaszkodzi. Dobrze będzie dowiedzieć się coś więcej o ludziach, z którymi spędzi się tyle czasu. Ale jak zacząć? Najprościej podpuścić kogoś innego. Wszyscy wyszli dyskretnie wypraszani przez kierowcę. Teraz przez krótką chwile wszyscy byli zebrani razem i zanim znajdą kolejną arcyciekawą rzecz do roboty, jest szansa rozkręcić rozmowę...
-"Nasz rodzynek ma na imię Anna"- powiedziałem do Błażeja, starając się na lekki żart, chociaż bóg jeden raczy wiedzieć jak nieudolna była to próba.
-"...niestety drugiego imienia nie dosłyszałem."- dodałem co do Jacka.
[user=1078,1264]
Zachowania ludzkie są z reguły bardzo przewidywalne, nie wątpię, że tak będzie i tym razem. Zapewne Jacek i Anna naskoczą na mnie, za ten próbny gest porozumienia międzyludzkiego, ale ktoś musiał zacząć, a jak wiadomo 'wszystko na barkach biednych studentów'...
[/user]
 
__________________
"Nadchodzi zima"- Eddar Stark
"Czarne skrzydła, mroczne wieści"-...
Frosty jest offline