Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2011, 06:23   #47
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Obiecany szerszy komentarz (wczoraj byłem zbyt padnięty, aby coś pisać).

Akcja w szpitalnej kostnicy rozwinęła się w takim, a nie innym kierunku i nie za bardzo chcę wnikać w całą kwestię związaną z "wielką dyskusją" kto i czy napisał obraźliwie. Zupełnie nie o to chodzi.

Coś musimy jednak poradzić w sytuacji, kiedy Adela i Augustus pozostawiają zwłoki "nietknięte", natomiast Lucjusz (z przyczyn "obiektywnych") sekcji nie przeprowadzi. Rozwiązanie jest proste, choć niestety nie - ładne. Trzeba bowiem zrobić coś na zasadzie deus ex machina i namieszać w rzeczywistości gry.

Aby za dużo nie zmieniać i nie kombinować przyjmujemy następujący plan działań:
- Lucjusz ignoruje prośbę Augustusa i wychodzi z sali, ale proszę nie zmieniać za dużo i wdawać się (nie "produkować") w dyskusję na ten temat;
- Adela i Augustus po badaniu wychodzą z kostnicy (tak jak mamy to w dokumencie) pozostawiając ciało dla Lucjusza;
- następnego wieczoru oboje otrzymają pewne informacje z przeprowadzonej sekcji od Lucjusza.
- wygeneruje się "dodatkowy" wątek związany ze zniknięciem postaci, ale postaram się go "zgrabnie" wpleść w intrygę. Tak na dobrą sprawę to takie wątki będą dwa (bo dwie postacie zniknęły), ale... nie uprzedzajmy faktów.


Z mojego punktu widzenia posty mamy teraz:
- Ombrose - część posta z kostnicy szpitalnej;
- Lokstar - część posta z kaplicy szpitalnej + działania Augustusa po opuszczeniu szpitala do rana;
- Ombrose (znów) - działania Adeli po wyjściu ze szpitala - również do rana;
- mój post z "popchnięciem" akcji i odpowiedziami na wasze deklaracje i akcje.

Chyba nic nie pominąłem.
 
Aschaar jest offline