Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2011, 14:27   #9
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Można kląć. Choć Little Ann nie powinna

Nie mam konta na gdoc (mam za to jeden gdoc kogoś innego, który nie jest i nie będzie używane przez właściciela w najbliższym czasie) i nalegałbym raczej do toczenia dialogu w wiadomościach. Tak, wiem - niektórzy z was mogą poczuć się nieswojo, gdy w ramach dialogu będą wysyłać wiadomości złożone z ledwie kilku słów, ale osobiście zachęcam do tego.

Uzasadnienie dodatkowe. Mamy 15 osób i tworzenie dodatkowego miejsca gry może wprowadzić sporo niepotrzebnego chaosu. Bo zaraz ktoś by zapomniał. Nawet przy takich dialogach w jednym temacie niekiedy gracz przeoczy, że jakaś postać innego gracza mówiła właśnie do niego.

Pozatym: dialog jest "akcją darmową" - to znaczy, że jeżeli dwie postacie graczy są w odpowiedniej odległości to mogą ze sobą rozmawiać nawet jeśli deklarują, że walczą z kimś, wspinają się, barykadują czy co tam jeszcze.

Jest sporo powodów (dobra, mam jeszcze jeden) dla których nie widzę gdoc w tej grze JEDNAK jeśli kilka osób chciałoby tak i przebywałyby razem to nie widzę problemu. Boyos napisał (o ile mnie pamięć nie myli) "społeczny: nie", więc nie sądzę, żeby z jego postacią było sporo gadki. Wystarczy temat.



ps. Zachęcam również do komentowania gry w tym temacie, w końcu to komentarze gry. Dosłownie wszystko tu może być.
 
Anonim jest offline