Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2005, 22:53   #25
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
Pochylając się na "drwalem" - Dobra... może zły start... ktoś tam sobie chodzi, reszta ma raczej nas w dupie bo bez słowa odchodzi sobie i nie ukrywajmy ja się nimi nie będę przejmował bardziej niż oni mną. Proponuje porosty układ - ja pomogę ci, ty pomożesz mi. Nie znam się na wojsku, ale to mi wygląda na jakiegoś ciecia co ma sprwdzić czy wszystko ma flaki na wierzchu, rycerze tak nie zabijają... chciaż mogę się mylić, no a ja nie chce tak wyglądać, ty chyba też nie, więc jak będzie ? Dałbyś rade ? Poobijani troszke jesteśmy, ale on jest jeden... Zerkam jeszcze raz w stronę, gdzie śmignęła postać. Dawno nie miałem tak przesrane - pomyślał. Patrzę czy jest gdzieś suchy pisek, w miarę sypki i jakiś kamień. Jak ci w ogóle na imię ?
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."
Fistus jest offline