Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2011, 23:38   #34
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=9iteRKvRKFA[/MEDIA]


Decyzja nie była łatwa, a raczej trudno się odmawia. Pisałem co oceniam i czym będę się sugerował, więc to nie tylko mniej pasujące do przygody KP, lecz również moje zdanie na kogo można liczyć, że nie odejdzie lub nie będzie pisać w kratkę. Więc postawiłem na kogo postawiłem. Ponadto niektórzy zrezygnowali sami, bo nie mogli się wyrobić czasowo, niektórzy po prostu bez słowa nie dokończyli KP, a jeszcze inni wręcz chcieli grać z doskoku.

Zagrają w pierwszym planie:

Baczy jako Jared Tiggs

Eleanor jako Luisa Masterson a.k.a. Lulu

liliel jako Molly O'Malley

Sekal jako Hugo

Tom Atos jako Kris Balor

valtharys jako Jeramiah Smith

Ziutek jako William McClyde


Gratuluje! Zostaje Wam dogadać się jak się bohaterowie poznali między sobą i jak długo są razem. Są miedzy Wami już postacie łączone wspólną historią, więc już jest nieco łatwiej. Jak otworzę komentarze to chyba tam bedzie najlepsze do tego miejsce. W komentarzach http://lastinn.info/komentarze-do-se...nego-razu.html podam kto ile dostał na start kapusty i będzie można wykupić w materiałach ekwipunek, który sobie wpiszecie do kart w Panelu Sesji. Sesję otworzę w piątek lub sobotę. Ziutek nie zawiedź mnie, bo choć w dowód nie zaglądałem to sprawdziłem profil

Tym, którzy nie dostali się do tej przygody dziękuję za poświęcony czas. I nie gniewajcie się na mnie. Nie chcę mówić kategoryczne nie, więc jak już wspominałem daję opcje mniejszego zaangażowania. Ale kiedy to nastąpiłoby, to czas pokaże. Oraz to kto i w jakiej kolejności dołączałby do zabawy. Wtedy przemycałbym do sesji pojedyńczo, w miarę nabierania przez fabułę rozmachu. Po prostu nie mam czasu Was wszystkich ogarnąć, żeby sesja się nie rozlazła od razu... a nie planowałem tutaj żadnej niekończącej się opowieści.

Dostałem również propozycję od pomysłowego i bardzo sumiennego kolegi Icariusa, który mógłby pomóc mnie odciążyć przy prowadzeniu tej drugiej ekpiy. Ale byłby to raczej drugi gang, którego losy przeplatałyby się z graczami pierwszoplanowymi od czasu do czasu. Albo raz a dobrze

Tak więc dwie opcje dla reszty Graczy, którym dzisiaj odmówiłem: albo postac epizodyczna na przyszłosć i być może stała jak sesja przejdzie w kampanię. Albo gra stała przy pomocy Współmistrza Gry, ale to dopiero po omówieniu szczegółów z kolegą. Więc jak Wam pasuje w tę czy tą stronę to dajcie znać na PW, albo zabierzcie głos w komentarzach, które wkrótce odpalę, bo spodziewam się z doświadczenia, że ten temat to Obsługa zamknie od razu, bo rekrutacja właściwa się skończyła.





Pozdrawiam
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 03-11-2011 o 01:48. Powód: link do komentów
Campo Viejo jest offline