Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2011, 07:55   #28
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Komiko Zobacz post
Tak między nami, te zombi padają jak rozwali im się mózg czy to super demony w których trzeba wwalić odpowiednią ilość demejdża, nie ważne w co? :P
Mośko załatwił jednego inteligentnego - nawet bez żadnych sług trzeba było wpakować w niego dużo ołowiu. Z drugiej strony te powolne żywe trupy nawet nie umiały złapać Jess, gdy ta przebiegła pomiędzy nimi (nie gonili jej również). No i jest jeszcze ten rodzaj "średni" - szybkich i głupich. Tak więc: jak była mowa w rekrutacji tutaj są trzy rodzaje żywych trupów.

Cytat:
Napisał Cold Zobacz post
Nie zgadzam się! Chopper nie może zginąć, nie tak szybko... Za bardzo polubiłam tę postać!

Ech. Zawsze umierają ci, których lubię.
Chopper jest w porządku, ale władował się. Zobaczymy czy wyjdzie z tego bagna. Ostrzegałem, że to nie są zombiaki w stylu "o, ukryjmy się w supermarkecie, bo one nawet nie rozbiją szyb", czy "ten wiejski domek jest bezpieczny" albo "10 zombie? załatwię ich sam nożem!" Chopper nie posłuchał ostrzeżenia strażnika, który cudem ocalał z rzezi w sklepie.

Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
Chopper nie zdechnie tak łatwo. Nie po to za młodu robił za drwala a potem dwa lata żył jako bezdomny, aby parę wygłodniałych drapieżników go tak łatwo wykończyło.
Coś postaram się wykombinować. Moje postacie bywały czasem w gorszych tarapatach.
Tak. To dobrze, zobaczymy jak i czy Chopper sobie poradzi. Uszczególnienie danych taktycznych, które rzeczywiście w danej sytuacji było potrzebne (zapomniałem o numeracji szafek z planu!) już jest na twoim PW. Dla postronnych Chopper ma uzasadnienie czemu z tego, delikatnie mówiąc, ogólnego odpisu wynikła ta sytuacja: http://img64.imageshack.us/img64/341...amarketc1d.jpg (dla uważnych: Jess rzeczywiście nie powinna tego widzieć skoro okna są jedynie przy wejściach, ale co zostało napisane w odpisie to zostało - ta drobna pomyłka nie pogarsza sytuacji nikogo).
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 03-11-2011 o 10:05.
Anonim jest offline