Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2011, 10:47   #24
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
To ja bym zagrał w:

1. The Walking Dead, może być storytelling, ale bez głównych bohaterów komiksu. Chyba osobom powyżej też o to chodzi, więc już jest 4 graczy.
2. Wolsung. Dowolnie aczkolwiek wolałbym raczej z daleka od "tego co lubią Salonowce".
3. Śledztwo albo bezkrwawe albo, żeby przynajmniej na początku nie trzeba się było martwić o sztylety, pistolety i takie tam (Zew Cthulhu może być)
4. Horror ogólnie też w jakichkolwiek realiach.
5. Dołączę jeśli ktoś założy jakąś jednolinijkową (małolinijkową) sesję.
6. Sci-fi, a zwłaszcza podróże między wymiarami (np Planescape (to nie sci-fi, ale Wielkie Koło mi pasuje), Sliders czy GURPS: Infinite Worlds).


To powyżej to takie życzenia, ale to zależy od wykonania. W ciemno zrekrutuję się do jednolinijkowej, więc jeśli ktoś kto czyta założy taką rekrutację to niech odezwie się do mnie na PW przy okazji, żebym nie przeoczył.
 
Anonim jest offline