Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2011, 11:27   #26
Maura
 
Maura's Avatar
 
Reputacja: 1 Maura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodze
Mnie się trochę dłuży, 7 dni na wstawianie postów to za dużo, tracę tempo i klimat jeszcze zanim go dobrze poczułam Myślę, że gdyby mg dał 5 dni to spokojnie starczy, a byłoby z korzyścią dla rozgrywki, zmobilizowałoby leniuchów. Nasze postaci nie mają na razie za wiele do roboty, więc to intro wydłużyło się mocno w czasie. Mam nadzieję, że akcja się rozkręci teraz a mg umożliwi nam bardziej precyzyjne interakcje między graczami. Taka drobna uwaga- dla mnie łowy były za krótkie, liczyłam na nocleg, wspólne rozmowy, integrację drużyny, którą uniemozliwił podział na grupy, który zrobił mg. Całą drużyna polowałoby się lepiej Fakt, podzieliliśmy się naturalnie, postaciami, które się znały, ale już nie było możliwości ponownego spotkania postaci razem, wymiany zdań- mg napisał, że po wyjeździe z lasu NIE było czasu na podzielenie się wrażeniami, bo od razu zobaczyli orszaki. No i losy się rozdzieliły, Kay i Stephen jadą do króla Artura, reszta wybrała orszak Oswalda. Mam niedosyt, chce jeszcze pogadac z Deltą, kanną, Falconem, mantisem, bardzo proszę mg, aby dał nam takie możliwości
 
__________________
Nie ma zmartwienia.
Maura jest offline