Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2011, 11:28   #13
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sekal Zobacz post
U mnie sprawa jest prosta - Hugo jedzie tam, gdzie Lulu. Nie musi więc myśleć nad tym, dlaczego wpakował się w towarzystwo co najmniej kilku rasistów.
Nie przesadzaj co do tych kilku. Ja widzę tylko jednego.
Z drugiej strony nie ma co się nadmiernie dziwować bo przecież kolorowi powszechnie nie byli poważani a nawet poddawani reperkusjom na tle rasowym. Może u Molly jest to wyeksponowane w sposób znaczący bo to wada postaci i trzeba ją będzie odgrywać, ale przypuszczam, że niewielu białych PC-ów czy NPC-ów będzie ich traktowała przyjaźnie czy choćby równorzędnie - szczególnie na południu.;] To chyba takie ówczesne aksjomaty jak - zawsze szanuje się słowo wielebnego tak nie przepada się za kolorowymi. Nie bez powodu tacy startują z wadą "dyskryminowany".

Anyway, co do motywacji to muszę się skonsultować z Tomem bo Molly i Kris od jakiegoś czasu trzymają się razem. Co do pomysłów - Molly dostała cynk, że w Westwood był widziany jej dawny znajomy z którym ma pewne niewyjaśnione sprawy. Dawaj tutaj Tom ewentualne alternatywne pomysły.

A dlaczego podróżują razem? W kupie siła a bandytów zawsze na trakcie spotkać można. Inny racjonalny argument nie przychodzi mi do głowy.

Panel uzupełniony. Ekwipunek także tam wpisany. Molly może również startować.
 

Ostatnio edytowane przez liliel : 04-11-2011 o 11:31.
liliel jest offline