Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2011, 11:54   #28
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Jeżeli chodzi o tempo dla mnie możemy przyspieszyć do wymienionych 5 dni. Na to jednak muszą zgodzić się wszyscy gracze.
Odnośnie polowania miało ono być tylko pretekstem na spotkanie orszaku i wstępem do głównej akcji i miało służyć tylko jako krótki przerywnik. Dlatego też oddałem relację tego co się na nim działo w wasze ręce. Integracja i tworzenie drużyny bardziej zależało w tym momencie od wasz niż ode mnie.
Przyjmuję jednak, żeby podkreślać klimat sesji i postaram się to zrobić. Mam jednak nadzieję, że po tym jak przejdziemy wstęp będzie więcej klimatu, wspólnego planowania i możliwości do integracji drużyny. Mimo wszystko dziękuję za krytyczne słowo Oby przyczyniło się ono do poprawy przyjemności grania dla was.
Pytanie teraz do reszty drużyny, co sądzą o przyspieszeniu tempa postowania?
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline