Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2011, 12:09   #29
Delta
 
Delta's Avatar
 
Reputacja: 1 Delta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znanyDelta wkrótce będzie znany
Ja akurat jestem przeciw przyspieszeniu. Ze względu na natłok zajęć, praktycznie nie mam czasu pisać w tygodniu, więc moje posty (jak do tej pory niemal wszystkie) pojawiały się w weekendy. A pięciodniowy czas na odpis zwyczajnie by mi to uniemożliwił w przypadku, gdyby GMowy post pojawiłby się w niedzielę wieczorem/poniedziałek. Biorąc jeszcze pod uwagę, że większość postów pisze się z kilkoma osobami (w końcu drużyna, a nie posty "o niczym"), dochodzi do tego czynnik znalezienia wolnych chwil, które akurat pasują tym dwóm+ osobom. Piszę pod koniec terminu naprawdę nie dlatego, że zostawiam sobie to na koniec, bo mamy zbyt wiele czasu (a przynajmniej mówię za siebie!)

Jeżeli będę odosobniony w tej kwestii i reszta/większość będzie nalegała na pięciodniowy termin, to bez większych problemów się usunę, coby Wam nie blokować tempa pisania.
 
__________________
"I would say that was the cavalry, but I've never seen a line of horses crash into the battle field from outer space before."

Ostatnio edytowane przez Delta : 04-11-2011 o 14:53. Powód: Coś pomieszałem konstrukcję jednego zdania i wyszło odwrotnie niż chciałem :P
Delta jest offline